ALPHAGIS on Data East tarkvaratoodete volitatud edasimüüja Eestis


ALPHAGIS ja Data East, LLC  (Venemaa) sõlmisid lepingu, mille kohaselt on ALPHAGIS Data East tarkvaratoodete edasimüüja Eestis. Ettevõte pakub nelja erinevat Data East toodet, mis on lisatarkvarana välja arendatud ESRI ArcGIS platvormile. Tõenäoliselt on nendest saamas kõige populaarsemaks TAB Reader, mis annab võimaluse töötada MapInfo TAB ja MIF/MID failidega ArcGIS keskkonnas (ArcView, ArcEditor, ArcInfo) ning salvestada neid ümber ESRI andmeformaati, säilitades kaardi elementide kuvamise ja sümboloogiaga seotud omadused ning samuti ka koordinaatsüsteemi info. Seega on TAB Reader odav ja mugav võimalus ArcGIS keskkonnas MapInfo formaadis andmetega töötamiseks ning puudub vajadus tingimata ArcGIS Data Interoperability olemasoluks.

TAB Reader annab võimaluse töötada MapInfo TAB ja MIF/MID failidega ArcGIS keskkonnas (ArcView, ArcEditor, ArcInfo) ning salvestada neid ümber ESRI andmeformaati, säilitades kaardi elementide kuvamise ja sümboloogiaga seotud omadused ning samuti ka koordinaatsüsteemi info.

 

Ülejäänud Data East tarkvaratooted on loodud erinevate tööülesannete lahendamiseks mitmesugustes GIS valdkondades. Smart Search tarkvara kaudu saab realiseerida kõrgtasemelist otsingu (nähtuste ja ruumiandmete kirjete leidmine, info otsing tabeli sisu alusel jne) teostamist. Security Administrator on mõeldud ArcSDE kasutajate, kasutajagruppide, kaardikihtide ja tabelite mugavaks administreerimiseks ja haldamiseks. XTools Pro on samuti väga populaarne ja levinud tooteartikkel GIS tööetappide kiirendamiseks ja automatiseerimiseks, mida on aja jooksul uute geotöötluse vahenditega järjest funktsionaalsemaks arendatud. 

Toodete kohta täpsem info, kliki siia

Laadi endale ja proovi TAB Reader’it, kliki siia

Loe ka ALPHAGIS pressiteadet, kliki siia