ALPHAGIS on Trimble GPS toodete edasimüüja Eestis


ALPHAGIS sõlmis lepingu Trimble Europe B.V. Trimble Mapping and GIS (MGIS) toodete edasimüügiks Eestis. Lepingu järgi on ALPHAGIS volitatud Eestis korraldama Trimble MGIS GPS toodete müüki, tuge ja koolitust. Trimble MGIS toodete kohta leiab infot Trimble Navigation Limited kodulehelt: http://www.trimble.com/mgis.shtml

 

ALPHAGIS ja Trimble Navigation Limited koostöö on suunatud eesmärgile, et pakkuda meie klientidele terviklikke GIS lahendusi. Trimble ja ESRI tooted on omavahel hästi integreeritud ning mitmed Trimble tarkvaralahendused põhinevad ESRI ArcGIS toodetel. ESRI (Environmental System Research Institute, Inc) on 1969.a asutatud maailma juhtiv GIS tarkvaratootja, kelle edasimüüjaks Eestis on ALPHAGIS OÜ.

 

GISi arendamisel GPSi kasutamine on väga oluline ajakohaste otsuste tegemiseks ning ressursside otstarbekaks kasutamiseks. Trimble GPS toodete efektiivsusest ja tootlikkusest saab kasu mistahes organisatsioon või asutus kes vajab täpset asukohainfot.

 

Trimble on globaalse positsioneerimise süsteemi GPS (Global Positioning System) juhtiv innovaator. Terviklike kliendilahenduste loomiseks laiendab Trimble lisaks professionaalsetele GPS komponentidele GPS’i teiste asukohamääramise tehnoloogiatega ning tarkvara ja juhtmeta sidetehnoloogiatega. Trimble üleilmne kohalolek ja tema ainulaadsed võimalused positsioneerivad ettevõtet laienema erinevatele rakendusvaldkondadele, näiteks maamõõtmine, autonavigatsioon, masinajuhtimine, objektide jälgimine, juhtmeta platvormid ning telekommunikatsiooni infrastruktuur. Ettevõte on asutatud 1978 ning selle peakorter asub Kalifornias Sunnyvale’s. Trimble ettevõttes töötab rohkem kui 2000 töötajat rohkem kui 20 riigis üle maailma.