ArcGIS 10 Service Pack 3


Esri ArcGIS Resource Center portaalis on alates tänasest kättesaadav ArcGIS 10 kolmas hoolduspakett (Service Pack 3), mis sisaldab taaskord hulgaliselt asjakohaseid veaparandusi ning jõudlust ja stabiilsust tõstvaid täiendusi erinevate ArcGIS tarkvaratoodete tarbeks.

 

Soovitame kõigil ArcGIS 10 tarkvaratoodete kasutajatel neile vajalik hoolduspakett esimesel võimalusel alla laadida ning töökoha arvutisse installeerida!

 

ArcGIS 10 Service Pack 3

http://resources.arcgis.com/content/patches-and-service-packs?fa=viewPatch&PID=66&MetaID=1807

 

ArcGIS 10 Service Pack 3 hoolduspaketi uuendused — kliki siia

 

Paigaldamise juhend

ArcGIS Desktop toodete (ArcView, ArcEditor, ArcInfo + ArcGIS Desktop laiendused) tarbeks on vajalik ArcGISDesktop10sp3.msp (401 MB). Laadige esmalt vastav fail arvuti kõvakettale ning pärast seda aktiveerige. Vajadusel sulgege arvutis varasemalt avatud ArcGIS aplikatsioon (nt. ArcMap, ArcCatalog jne). Pärast hoolduspaketi installeerimist võite eespool nimetatud .msp faili soovi korral arvutist kustutada (uuendused kirjutatakse installeerimise ajal programmi kirjeldavatesse kaustadesse ja registritesse).

 

Peale hoolduspaketi installeerimist võite selle olemasolu kontrollida ArcGIS Administrator aknas (Start->Programs->ArcGIS->ArcGIS Administrator), mille avamiseks peavad nii ArcMap kui ka ArcCatalog aplikatsioonid olema suletud!