ArcGIS 10 Service Pack 5


10. juulil 2012 ilmus Esri poolt viimane ArcGIS 10 versioonile mõeldud hoolduspakett järjekorranumbriga 5. Kui olete mõne ArcGIS 10 alla kuuluva tarkvara (nt ArcView, ArcInfo, ArcGIS Server vms) kasutaja, siis soovitame Teile sobilik pakett (service pack) vastavalt Esri saidilt kindlasti alla laadida ja arvutisse paigaldada!

 ArcGIS 10 Service Pack 5 on ülesehituselt kumulatiivne, mis sisaldab kõigi varem ilmunud hoolduspakettide sisu ning selle paigaldamine ei eelda varasemate pakettide eelnevat järjestikulist installeerimist.

Hoolduspaketti saad alla laadida siit: ArcGIS 10 Service Pack 5

ArcGIS 10 Service Pack 5 hoolduspaketi uuendused — kliki siia

 

Paigaldamise juhend

ArcGIS for Desktop toodete (ArcView, ArcEditor, ArcInfo + ArcGIS Desktop laiendused) tarbeks on vajalik ArcGISDesktop10sp5.msp (481 MB). Laadige esmalt vastav fail arvuti kõvakettale ning pärast seda aktiveerige. Vajadusel sulgege arvutis varasemalt avatud ArcGIS aplikatsioon (nt ArcMap). Pärast hoolduspaketi installeerimist võite eespool nimetatud .msp faili soovi korral arvutist kustutada (uuendused kirjutatakse installeerimise ajal programmi kirjeldavatesse kaustadesse ja registritesse).

 

Peale hoolduspaketi installeerimist võite selle olemasolu kontrollida ArcGIS Administrator aknas (Start->Programs->ArcGIS->ArcGIS Administrator), mille avamiseks peavad nii ArcMap kui ka ArcCatalog aplikatsioonid olema suletud!