ArcGIS 9.2 Service Pack 6


Teatame Teile, et alates 18. juulist on ESRI online tugikeskuses (ESRI Online Support Center) kättesaadav ArcGIS 9.2 kuues hoolduspakett (Service Pack 6), mis sisaldab kasulikke hooldusparandusi ning jõudlust ja stabiilsust tõstvaid täiendusi erinevate ArcGIS tarkvaratoodete tarbeks. Soovitame kõigil ESRI tarkvaratoodete kasutajatel neile vajalik olev hoolduspakett esimesel võimalusel alla laadida ning töökoha arvutisse installeerida.

ArcGIS 9.2 Service Pack 6

http://resources.arcgis.com/content/patches-and-service-packs?fa=viewPatch&PID=43&MetaID=1409

ArcGIS 9.2 Service Pack 6 hoolduspaketi uuendused – kliki siia

 

Installeerimise juhend

ArcGIS 9.2 Service Pack 6 saidil on hulk erinevaid valikuid nii töölaua GISi, server-lahenduste jms. toodete jaoks. ArcGIS Desktop toodete (ArcView, ArcEditor, ArcInfo + laiendused) tarbeks on vajalik ArcGISDesktop92sp6.msp (180 MB). Laadige esmalt vastav fail arvuti kõvakettale ning pärast seda aktiveerige. Vajadusel sulgege arvutis varasemalt avatud ArcGIS aplikatsioon (nt. ArcMap, ArcCatalog jne). Pärast hoolduspaketi installeerimist võite vastava .msp faili soovi korral arvutist kustutada (uuendused kirjutatakse installeerimise ajal programmi kirjeldavatesse kaustadesse ja registritesse). Lisaks eespool nimetatud hoolduspaketile on kasulik installeerida ka ArcGIS Desktop abimenüü uuendatud versioon ArcGIS Desktop Help updates (395 MB) näol. 

NB! ArcGIS kasutajad, kes on vastava tarkvara installeerimisel kasutanud kas Evaluation Edition (60 päeva kehtiv litsents) või Student Edition (1 aasta kehtiv litsents) plaati, peaksid ka hoolduspaketi osas kasutama nn Evaluation Edition versiooni. Näiteks ArcView 9.2 või ArcEditor 9.2 tarkvara ning selle laienduste puhul tuleks valida ArcGIS Desktop Evaluation EditionArcGISEvalEdition92sp6.msp (180 MB).

Situatsioonis, kus ei ole täpselt teada, milline konkreetne ArcGIS Desktop versioon on arvutisse installeeritud, on seda enne service pack-i lisamist võimalik eelnevalt kontrollida Desktop Administrator aknas (ArcGIS Configuration).

Peale vastava hoolduspaketi installeerimist võite selle olemasolu kontrollida ArcGIS Desktop Administrator aknas (Start->Programs->ArcGIS->Desktop Administrator), mille avamiseks peab nii ArcMap kui ka ArcCatalog olema suletud!