ArcGIS 9.3.1 Service Pack 2


ArcGIS Resource Center-i kaudu on nüüdsest kättesaadav ArcGIS 9.3.1 versiooni teine hoolduspakett (Service Pack 2), mis sisaldab kasulikke hooldusparandusi ning jõudlust ja stabiilsust tõstvaid täiendusi erinevate ArcGIS tarkvaratoodete tarbeks.

Soovitame kõigil ArcGIS 9.3.1 tarkvaratoodete kasutajatel neile vajalik olev hoolduspakett esimesel võimalusel alla laadida ning töökoha arvutisse installeerida.

ArcGIS 9.3.1 Service Pack 2

http://support.esri.com/en/downloads/patches-servicepacks/view/productid/15/metaid/1620

 

ArcGIS 9.3.1 Service Pack 2 hoolduspaketi uuendused — kliki siia

Installeerimise juhend

ArcGIS 9.3.1 Service Pack 2 saidil on hulk erinevaid valikuid nii töölaua GISi, server-lahenduste jms. toodete jaoks. ArcGIS Desktop toodete (ArcView, ArcEditor, ArcInfo + laiendused) tarbeks on vajalik ArcGISDesktop931sp2.msp (121 MB). Laadige esmalt vastav fail arvuti kõvakettale ning pärast seda aktiveerige. Vajadusel sulgege arvutis varasemalt avatud ArcGIS aplikatsioon (nt ArcMap, ArcCatalog jne). Pärast hoolduspaketi installeerimist võite vastava .msp faili soovi korral arvutist kustutada (uuendused kirjutatakse installeerimise ajal programmi kirjeldavatesse kaustadesse ja registritesse).

NB! ArcGIS kasutajad, kes on vastava tarkvara installeerimisel kasutanud nt Evaluation Edition (60 päeva kehtiv litsents) või Student Edition (1 aasta kehtiv litsents) plaati, peaksid ka hoolduspaketi osas kasutama nn Evaluation Edition tüüpi service pack versiooni. Näiteks ArcView 9.3.1 ja/või ArcEditor 9.3.1 tarkvara ning selle laienduste puhul tuleks valida ArcGIS Desktop Evaluation EditionArcGISEvalEdition931sp2.msp (121 MB). Situatsioonis, kus ei ole täpselt teada, milline konkreetne ArcGIS Desktop versioon on arvutisse installeeritud, on seda enne service pack-i lisamist võimalik eelnevalt kontrollida Desktop Administrator aknas (ArcGIS Configuration). Detailne juhend ArcGIS versiooni kontrollimise kohta on kättesaadav siit.

Peale vastava hoolduspaketi installeerimist võite selle olemasolu kontrollida ArcGIS Desktop Administrator aknas (Start->Programs->ArcGIS->Desktop Administrator), mille avamiseks peab nii ArcMap kui ka ArcCatalog olema suletud!

 

 

 

 

 

 

 

Tekkivate küsimuste korral palume Teid julgesti pöörduda AlphaGIS tehnilise toe poole!