ArcGIS arendusvahendid kõigile tasuta kasutamiseks


ArcGIS on avatud platvorm erinevatele veebipõhiste kaardirakenduste ja nutiseadmete arendustele. See tähendab, et igal süsteemi loojal on tasuta ligipääs nii ArcGIS pilvepõhistele teenustele, arendusvahenditele, näidiskoodidele, dokumentatsioonidele kui ka kõigele muule kasulikule, mis osutub vajalikuks uuenduslike ja praktiliste kaardilahenduste loomiseks.

Pilvepõhine arenduskeskkond https://developers.arcgis.com/en/ sisaldab endas kõike olulist arendus(t)ega alustamiseks. Seal saab hallata oma loodavaid kaardirakendusi, teenuseid, andmeid ja näha ressursside kasutuse kohta statistikat. Kasutada saab välimuseks valmiskujul kaardimalle ja sisuks erinevaid geotöötluse vahendeid. Lehel on toodud arendajale vajalikud viited raamistikele nagu iOS, Android, JavaScript, REST jpt. Turvalisuse poolelt saab rakendada OAuth 2.0 autentimist. Kättesaadavad on kaardirakenduse arendajale olulised geokodeerimise vahendid, teekonna juhiste teenused, kaardi visualiseerimise laialdased võimalused, oma andmete salvestamine ja nende andmete peale päringute loomine.

ArcGIS arendajate keskkonna abil on lihtne luua nii spetsiifilisi väikseid rakendusi kui ka mastaapsemaid laiemale üldsusele suunatud lahendusi. Professionaalsed kaardirakenduste arendusvahendid on saadaval tasuta – nad on Teile kättesaadavad igal ajal ja igalt poolt arendajate portaalis “ArcGIS for Developers”, millega saate tutvust teha siit: https://developers.arcgis.com/en/