ArcPad 10.0.3 versioon


Esri poolt on turule jõudnud järjekordne mobiilse GIS-i ja välikaardistamise tarkvara ArcPad uus versioon, mis sisaldab taaskord täiustunud võimalusi töö efektiivsuse tõstmiseks ja andmete mugavamaks kaardistamiseks ning uuenenud sisuga StreetMap kaardiandmete paketti.

ArcPad on lihtne ja vähenõudlik välitöö GIS-tarkvara laptop arvutites, pihuarvutites ja teistes mobiilsetes seadmetes kasutamiseks, mis võimaldab kasutajatel käsi- ja mobiilsete seadmete abil välitingimustes kaardistamist, GPS (käsi)seadmega andmete kogumist ning geoandmebaasi täiendamist. Tarkvara standardpaketti kuulub ka eestikeelne kasutajaliides!

Kasutajad, kel on varasemalt soetatud ArcPad 10 litsents, saavad uut versiooni alla laadida ning alustada töötamist koheselt! ArcPad varasemate litsentside omanikel on võimalik AlphaGIS-i kaudu tellida versiooniuuendus.

ArcPad 10.0.3 uuenduste kohta leiab täpsemat teavet:

http://www.esri.com/software/arcgis/arcpad/features.html#coming_panel

NB! ArcPad tarkvara tasuta demoversiooniga on võimalik järjest töötada kuni 20 minutit. Pärast seda tuleb programm uuesti käivitada. Tasulise püsilitsentsiga töötamisel ajalist piirangut ei ole ning selle soetamiseks tuleks vajaduse korral samuti pöörduda AlphaGIS-i poole.

Iga huviline saab ArcPad tarkvara alla laadida Esri veebilehelt

http://www.esri.com/software/arcgis/arcpad/evaluate.html

Laadimiseks on vajalik luua esmalt tasuta Esri Global Account. Vajadusel küsige tehnilist abi AlphaGIS-ist!