ArcPad 8.0 ilmunud!


Maailma juhtiv GIS- ja kaarditarkvara tootja ESRI, Inc on turule toonud GPS välikaardistamise tarkvara ArcPad 8.0 versiooni, mis sisaldab palju uusi võimalusi töö efektiivsuse tõstmiseks ja andmete mugavamaks kaardistamiseks.

 

ArcPad on lihtne ja vähenõudlik välitöö GIS-tarkvara laptop arvutites, pihuarvutites ja teistes mobiilsetes seadmetes kasutamiseks, mis võimaldab kasutajatel käsi- ja mobiilsete seadmete abil välitingimustes kaardistamist, GPS`iga andmete kogumist ning geoandmebaasi täiendamist.

 

Uue versiooniga on toimunud olulised muudatused ka toote sisu ja selle litsentseerimise osas. Tellides ArcPad 8.0 tarkvara, saab kasutaja nüüdsest täiendavalt kaasa ArcPad Studio arenduskeskkonna, mis varem oli eraldi tootena tellitav. Samamoodi on toimunud muudatused litsentsipoliitikas. Alates ArcPad 8.0 versioonist sisaldab vastav töökoha litsents automaatselt ka 1 aasta kestvat tarkvarahooldust, mis garanteerib kliendile tasuta vastava aja jooksul ilmunud versiooniuuendused ja tehnilise toe AlphaGIS OÜ poolt.

 

ArcPad 8.0 peamised uuendused:

 

–        Uus ja täiustatud GPS-tööriistariba ning parendatud lokaliseeritud eestikeelne kasutajaliides

–         Tasuta kaasas ArcPad Studio arenduskeskkond

–         Täiustatud ArcPad Data Manager andmevahetuseks

–         Uuendatud StreetMap Lääne-Euroopa andmestik (sh. Eesti)

–         ArcGIS Serveri ja ArcPad-i sünkroniseerimise valmidus

 

ArcPad 8.0 uuendusi tutvustav eestikeelne slaidikava – http://www.alphagis.ee/data/img/esri09/ArcPad_8.0_uuendused.pdf

 

Detailsem ülevaade ArcPad 8.0 ja selle uuenduste kohta on kättesaadav ESRI kodulehel – http://www.esri.com/software/arcgis/arcpad/whats_new.html

 

Eestikeelne ArcPad tarkvara tutvustus –

http://www.alphagis.ee/menu.php?view=2,11,41,53

Lae endale ArcPad 8.0 ja proovi funktsionaalset välitöö GIS-tarkvara

http://www.esri.com/software/arcgis/arcpad/download.html

 

NB! Allalaadimiseks tuleb Teil ESRI kodulehel vastava kasutajana sisse logida või registreerida end uue kasutajana. Vajaduse korral saab installeerimise faili küsida ka AlphaGIS tehnilise toe meeskonna käest. ArcPad tarkvara tasuta demoversiooniga on võimalik järjest töötada kuni 20 minutit. Pärast seda tuleb programm uuesti käivitada. Tasulise püsilitsentsiga töötamisel ajalist piirangut ei ole ning selle soetamiseks tuleks vajaduse korral samuti pöörduda AlphaGIS-i poole.