ArcView hind -25%


erviklik lahendus GIS andmete haldamiseks ja kogumiseks

ArcView 9.3.1 + ArcPad 8.0 + GeoXM 2008

 

Komplekti hind 79 000.- kr

Pakkumine kehtib kuni 26.06.2009.

Kõiki tooteid on võimalik ka eraldiseisvalt soodushinnaga soetada!

 

ESRI ArcView 9.3.1, 1 SU töökoha litsents, sisaldab 1 aasta tarkvara hooldusteenust ja versiooniuuendusi

(allahindlus -25%,  hind 33 750.- kr)

 

ArcView on terviklik geoinfosüsteemi lahendus kaardiandmete loomiseks, haldamiseks, visualiseerimiseks ja analüüsimiseks. ArcView abil saab andmete geograafilist konteksti seoste kaudu tõlgendada, eri nähtuste vahelisi suhteid analüüsida ja andmeid mitmel viisil modelleerida. ArcView on maailma levinuim töökohapõhine GIS– ja kaarditarkvara (de facto standard), mis aitab kümnetel tuhandetel organisatsioonidel igapäevaselt saada geograafilise ruumiga seonduvatele küsimustele sobivaid vastuseid ning langetada selle alusel kaalutletumaid otsuseid.

NB! ArcView standardtarkvara on võimalik täies ulatuses ja funktsionaalsuses kasutada eestikeelsena!
ESRI ArcPad 8.0, 1 töökoha litsents, sisaldab 1 aasta tarkvara hooldusteenust ja versiooniuuendusi

(allahindlus -10%,  hind  14 400.- kr)

ArcPad on lihtne ja vähenõudlik välitöö GIS-tarkvara laptop arvutites, pihuarvutites ja teistes mobiilsetes seadmetes kasutamiseks, mis võimaldab kasutajatel käsi- ja mobiilsete seadmete abil välitingimustes navigeerimist, kaardistamist, GPS kaudu andmete kogumist ning geoandmebaasi täiendamist. Objektide asukohapunkte saab koguda nii käsitsi kui ka automaatselt. Tarkvara uusim versioon ArcPad 8.0 on funktsionaalne töövahend, mille uuenduste hulka kuulub nt tasuta StreetMap Lääne-Euroopa (sh Eesti) andmestik (teed, aadressid, raudteed, turismiobjektid, pargid, asulapunktid jne), ArcPad Studio arenduskeskkond ja palju muud. StreetMap võimaldab ArcPad keskkonnas teostada aadress-otsingut, planeerida optimaalsemat teekonda ning arvestada erinevaid piiranguid.

NB! ArcPad standardtarkvara on võimalik täies ulatuses ja funktsionaalsuses kasutada eestikeelsena!

 

Trimble® GeoXM™

(allahindlus -20%, hind 31 030.- kr)

GeoXM käsiGPS ühendab endas 1-3 meetri täpsusega GPS-vastuvõtjat ja Microsoft® Windows Mobile™ 6.0 pihuarvuti operatsiooni-süsteemi. GPS ja Windows Mobile platvorm võimaldavad hea kvaliteediga andmete kogumist ja talletamist ettevõtte GIS-i tarbeks. Maksimaalse tootluse tagamiseks saab välitööde jaoks valida sobivaima tarkvara, olgu selleks siis standardne ESRI ArcPad või Trimble TerraSync™ välitöö tarkvara või mõni spetsiaalseks rakenduseks välja arendatud tarkvara.

 

 

Vaata sooduspakkumise flaierit koos piltidega PDF formaadiskliki siia