Esri päevad 2018 edukalt toimunud


Aprillikuu kolmandal nädalal toimus juba 15. korda Esri päevade raames konverents „GIS – geograafia kaudu“. Seekord ühepäevase üritusena toimunud foorum tõi aga taaskord kokku rohkearvulise osalejaskonna ning kohaletulnutel oli võimalik osa saada kõigest, mida põnevat on viimase jooksva aasta käigus Eestimaa geoinformaatika maastikul toimunud ning millistes suundades GIS-tehnoloogia tänasel hetkel kõige kiiremini areneb. Üritusest sai osa enam kui 150 osalejat 70 erinevast ettevõttest/organisatsioonist.

 

Konverentsil jagati ka sel korral välja traditsioonilised auhinnad – „Aasta GIS tegu 2018“ pälvis Tartu Linnavalitsus„Parim ArcGIS Online veebikaart 2018“ kategoorias sai auhinna Keskkonnaagentuur ja Esri noore teadlase stipendiumi võitis Holger Virro Tartu Ülikoolist, kes sõidab juulikuus ka San Diegosse maailma suurimale GIS-foorumile ehk Esri rahvusvahelisele kasutajate konverentsile.

 

Ettekandega astus üles 10 praktikut/spetsialisti ning vastavad materjalid on kättesaadavad http://www.alphagis.ee/uritused/esri-paevad-2018/kava/

 

Täname veelkord kõiki osalejaid, esinejaid, toetajaid/sponsoreid ja abilisi, kes andsid oma panuse ürituse kordaläinud toimumisele!Uute kohtumisteni juba Esri Balti kasutajate konverentsil Riias 17.-19. oktoobril! 

 

Fotogalerii