GPS-seadmed jõuluhindadega!


AlphaGIS müüb aastalõpu hindadega piiratud koguses Trimble GPS seadmed, Ricoh GPS-digifotoaparaadi ja Capturx digipliiatsi, mis kõik on kasutatavad täpseks GIS-andmete kogumiseks. Kuivõrd tegemist on demoseadmetega, siis soodushinnaga on alljärgnevast nimekirjast kättesaadav ainult üks tooteeksemplar! Täieliku nimekirja pakutavatest seadmetest leiab:                    

http://www.alphagis.ee/data/img/GPS_sooduskampaania2009.pdf

NB! Kõigi toodete hindades sisaldub käibemaks 20%

Trimble käsi-GPS seadmed

l       GeoXH 2008, integreeritud GPS ja pihuarvuti – 62000 EEK    (normaalhind 90 900 EEK)

 

Trimble GeoXH™ käsi-GPS on kõrgtäpne seade, mille täpsus reaalajas on < 30 cm. Kasutades täiendava lisakomponendina Zephyr™ antenni ja sisseehitatud HStar™ tehnoloogiat on võimalik diferentsiaal-parandeid kasutades saavutada tulemus kuni 10 cm täpsusega. Trimble VRS Now teenuse kaudu diferentsiaalparandite kasutamine võimaldab üle kogu Eesti saavutada reaalajas kuni 10 cm täpsuse.  Seadmesse integreeritud EVEREST tehnoloogia tagab peegeldunud signaalide eemaldamisega parima täpsuse ka keerulisemates välitingimustes (linn, metsane ala jne).  

 

 

 

 

l             RICOH Caplio 500 SE, digitaalne GPS liidesega varustatud fotokaamera­­16 400 EEK (normaalhind 20 500 EEK)

RICOH Caplio 500 SE koos alta4 poolt loodud tarkvaraga GPS PhotoMapper moodustab ideaalse lahenduse koordineeritud piltide tegemiseks ja üleviimiseks ESRI ArcGIS Desktop tarkvara (nt. ArcView) keskkonda.

 

Digipliiats koos tarkvaraga 

l             Capturx for ArcGIS Desktop,  lisatarkvara ArcGIS Desktop`i jaoks + digipliiats andmete kogumiseks    35 000 EEK (normaalhind 44 000 EEK)

Capturx spetsiaalne lahendus ESRI ArcGIS Desktop toodete (ArcView, ArcEditor, ArcInfo) tarbeks on võimas ja lihtne digitaalsete kaardiandmete kogumiseks mõeldud lisatarkvara, mis võimaldab ArcGIS kasutajatel  GIS-andmeid koguda digitaalse pastapliiatsi ja trükitud paberkaardi abil.