GPS-seadmed kuni 30% soodushinnaga!


Reaalajas parandite kasutamine GPS andmetele annab võimaluse saada välitingimustes koheselt maksimaalselt täpsed andmed, mida ei ole vaja hiljem järeltöötlusega täpsustada. Reaalajas diferentsiaalparanditega mõõtmine on eriti oluline nt. looduses objektide asukohtade leidmiseks või nende mahamärkimiseks koordinaatide järgi.

 

Beacon-on-a-Belt (BoB) võimaldab välitingimustes diferentsiaalkorrektsiooni parandite vastuvõtmist Soome tugijaamadest, kus viimased edastatakse samaaegselt kasutaja vastuvõtjasse.

 

Pathfinder ProXH seeria GPS vastuvõtja on hea valik, mis võimaldab reaalajas saavutada <1m täpsust. Vastuvõtjat saab hõlpsasti kasutada Trimble Recon seeria pihuarvutitega või mõne muu tootja pihuarvutitega. Pathfinder ProXH ühildub teiste seadmetega, kasutades Bluetooth tehnoloogiat või SRS232 liidestust.

 

Seadmeid on kasutatud ALPHAGISi poolt demo otstarbel ning on laos koheselt kättesaadavad. Soodushinnaga on ainult üks GeoXH, BoB ja Pathfinder ProXH tooteeksemplar.

GeoXH GPS vastuvõtja, integreeritud GPS ja pihuarvuti – 57000 kr (normaalhind 81300 kr)

 

Beacon-on-a-Belt (BoB), reaalajas diferentsiaalparandite vastuvõtja – 24000 kr (normaalhind 35 000 kr)

 

Pathfinder ProXH vastuvõtja, GPS vastuvõtja, mida saab kasutada Trimble Recon seeria pihuarvutitega või mõne muu tootja pihuarvutite/laptop arvutitega- 39000 kr (normaalhind 54200)

 

 

GeoXH kohta loe täiendavalt siit.

 

Beacon on Belt (BoB) toote kohta loe täiendavalt siit.

 

Pathfinder ProXH toote kohta loe täiendavalt siit.