Ilmus uus ArcGIS 10.2.1 versioon!


Esri poolt on ilmunud ArcGIS 10.2.1 versioon, mis sisaldab hulgaliselt täiendavaid uuendusi töökohatarkvara, serveri, online ja mobiilirakenduste juures. Esri ArcGIS tarkvaratoodete kasutajad, kellel on kehtiv hooldusleping, saavad uue versiooni tasuta. Hoolduslepingu jätkamiseks palume Teil kontakteeruda otse AlphaGIS ettevõttega.

Uued 10.2.1 installatsiooni failid on saadaval Esri kliendiportaalist http://customers.esri.com või küsige otse meilt aadressilt hooldus@alphagis.ee ning me saadame Teile viited ning vajalikud juhised. Installatsioon ise on lihtne, nagu Esri toodete puhul ikka ning uuendused saate olemasoleva tarkvara peale laadida ilma liigse ajakulu ja keeruliste muudatusteta.

ArcGIS 10.2.1 versioon annab teile mitmeid uusi funktsionaalsusi ja võimalusi erinevatesse kasutusel olevatesse toodetesse. Gis-spetsialistid saavad ArcMap töökohatarkvaras uued tööriistad redigeerimiseks, andmete haldamiseks, geotöötlusteks jpm. Arendusvahendite sõprade jaoks on kasutusele võetud uuem Python 2.7.5 versioon. Uuenenud on erinevad laiendused nagu ArcGIS Network Analyst, ArcGIS Spatial Analyst, Data Interoperability. Serveri komponentidest uuendati nii veebipõhist haldusliidest kui ka Web Adaptori konfigureerimise võimalusi ning mis kõige olulisem – välja tuli kaarditeenustele (feature service) offline funktsionaalsus, mis võimaldab oma nuti-ja veebirakendused viia uuele tasemele võrgust sõltumatuks.

Tutvu täieliku uuenduste ja muudatuste nimekirjaga!

Serveri uuenduste kohta eraldi nimekiri siin

Kui nüüd tekkis lisaküsimusi või vajate abi installatsioonifailide saamisel ja paigaldamisel, siis palun võtke meiega ühendust hooldus@alphagis.ee ning me abistame Teid sujuvaks üleminekuks uusimatele ArcGIS võimalustele.

 

Loe ArcGIS tarkvara tulevikusuundadest lähemalt

Veebipõhine GIS Reaalajas GIS Asukohapõhine analüütika Uued arendusvõimalused