Kutse Esri päevadele 2017


Esri_2017_kutse-koduleht_600x250px_vol-1

14. korda aset leidev traditsiooniline Eestimaa Esri kasutajate konverents „GIS – geograafia kaudu“ toimub 10.-11. mail 2017 hotellis Euroopa. Peaesinejaks on Esri Euroopa kommertsvaldkondade ärijuht Carlien Stadhouders. Carlien on suunanud oma energia ja kogemused, et konsulteerida erinevaid kaubanduse, kinnisvara, panganduse, kindlustuse, tootmise ja teiste kommertsvaldkondade ettevõtteid asukohapõhise geoanalüütika kaasamisse igapäevaste otsuste langetamisel. Carlien Stadhoudersi biograafia on leitav siit. Konverentsi kavast leiab huvitavaid külalisi välisriikidest ja põnevaid kodumaiseid esinejaid erinevatelt elualadelt. Kava täieneb pidevalt aadressil http://www.alphagis.ee/uritused/esri-paevad-2017/kava/.

Siinkohal kutsume üles kõiki spetsialiste ja praktikuid tutvustama ArcGIS platvormiga haakuvaid tegevusi või andma ülevaadet mõnest käimasoleva(te)st/lõppenud projekti(de)st. Esineja(te)le on konverentsil osalemine tasuta. Palume esineda soovijail võtta ühendust e-maili (alphagis@alphagis.ee) teel hiljemalt 28.02.2017.

Miks osaleda?

  • Põnevad ettekanded erinevatest GIS-ga seotud valdkondadest – üle 30 esineja Eestist ja välismaalt
  • Avasta uusi tehnoloogiaid ning tutvu GIS-i arengute ja trendidega – uued lahendused Esri-lt ja Esri partneritelt
  • Võimalus kohtuda Esri esindajatega, konsultantidega, arendajatega ja kasutajatega ning koguda uusi ideid ja vahetada mõtteid GIS-tehnoloogia ja kaartide rakendamiseks oma erialal;
  • GIS-valdkonna spetsialistide ja huviliste kohtumispaik – ligikaudu 200 osalejat erineva tegevusalaga riigi- ja haridusasutustest ja eraettevõtetest;
  • Konverentsi õhtune programm Tallinna Õpetajate Majas

NB! Soodsaima hinnaga registreerimise tähtaeg on 31.03.2017. Konverentsile registreerumiseks vajuta siia.

 

Esri päevadel antakse selgi aastal välja mitmeid auhindu, et tunnustada parimaid näiteid GIS platvormi juurutamisel ja kasutamisel, milledeks on:

Aasta GIS-i tegu 2017
Esri päevade auhind ”Aasta GIS-i tegu” on mõeldud tunnustamaks organisatsiooni või ettevõtte GIS-i projekti, algatust või tegevust viimasel aastal.

Hindamise kriteeriumid:

  • GIS-tehnoloogia rakendamisel on keskkonnas, ühiskonnas või organisatsioonis muutunud midagi oluliselt paremaks ja efektiivsemaks.
  • Laiem positiivne mõju GIS-valdkonna, tehnoloogia ja kasutajaskonna arengule.
  • Uudne, innovaatiline ja pretsedenti loov.

Ettepanekuid saab esitada kuni 31.03.2017:
http://www.alphagis.ee/uritused/esri-paevad-2017/aasta-gis-tegu/

Parim ArcGIS Online veebikaart 2017
Ootame konkursile ilusaid ja sisukaid veebikaarte, rakendusi, kaardilugusid, kaardiajakirju jne.
Ettepanekuid saab esitada kuni 31.03.2017:
http://www.alphagis.ee/uritused/esri-paevad-2017/parim-veebikaart/

NB! Kõigi kandidaatide esitajate vahel loositakse välja tasuta pääse Esri päevadele!

Eelmise aasta parimaid veebikaarte saab vaadata:
http://www.alphagis.ee/uritused/esri-paevad-2016/parim-agol-kaart/

Esri noore teadlase stipendium

Siinkohal tuletame kõigile tudengitele meelde, et käimas on Esri Noore Teadlase Stipendiumi konkurss. Võitjat ootab ees viis päeva kestev Esri rahvusvaheline kasutajate konverents San Diegos ja tasuta pääse Esri päevad 2017 konverentsile Tallinnas. Kasutage kindlasti võimalust saada osa maailma suurimast GIS-konverentsist (2016. aastal üle 16 000 osaleja) ning hankida rahvusvahelisi tutvusi ja uusi ideid! Lisainfo http://www.alphagis.ee/uritused/esri-paevad-2017/stipendium/