Mobiilse GIS`i seadmed kuni 50% soodushinnaga


AlphaGIS müüb soodushinnaga Trimble GPS seadmed ning fotoaparaadi ja digipliiatsi, mis on kasutatavad täpseks GIS-andmete kogumiseks. Kuna tegemist on demoseadmetega, on soodushinnaga kättesaadavad ainult üks toote-eksemplar allnimetatud toodetest. Täieliku nimekirja pakutavatest seadmetest leiab:

http://www.alphagis.ee/data/img/GPS_pakkumine_2008.pdf

 

Trimble käsi-GPS seadmed

Trimble GeoExplorer, Nomad ja Recon seeria tooted on ideaalseks töövahendiks ehitus- ja tehnovõrguettevõtete, kohalike omavalitsuste ning infrastruktuuri- ja keskkonnaga seotud valdkondade (metsandus, põllumajandus) ja organisatsioonide spetsialistidele, kes puutuvad tihedalt kokku välitingimustes andmete kontrollimise/kogumise/uuendamisega. Üks pakutavatest GeoExplorer seade:

 

l       GeoXH, integreeritud GPS ja pihuarvuti – 55000 EEK (normaalhind 85 500 EEK)

 

GeoXH™ on kõrgtäpne seade, mille täpsus reaalajas on < 1 m. Kasutades täiendava lisakomponendina Zephyr™ antenni, on tänu sisseehitatud Hstar™ tehnoloogiale võimalus järeltöötlusega saavutada ka alla 20 cm täpsust. Seadmesse sisseehitatud EVEREST tehnoloogia tagab peegeldunud signaalide eemaldamisega parima täpsuse ka keerulisemates välitingimustes (linn, metsane ala jne).  

 

RICOH GPS-liidesega fotoaparaadid

 

l             RICOH Caplio 500 SE, digitaalne GPS liidesega varustatud fotokaamera­ +  PhotoMapper NG tarkvara ­16 400 EEK (normaalhind 20 500 EEK)

 

RICOH Caplio 500 SE koos alta4 poolt loodud tarkvaraga GPS PhotoMapper moodustab ideaalse lahenduse koordineeritud piltide tegemiseks ja üleviimiseks ESRI ArcGIS Desktop tarkvara (nt. ArcView) keskkonda.  
 

 

Digipliiats koos tarkvaraga

 

l             Capturx for ArcGIS Desktop,  lisatarkvara ArcGIS Desktop`i jaoks + digipliiats andmete kogumiseks    35 000 EEK (normaalhind 44 000 EEK)

 

Capturx spetsiaalne lahendus ESRI ArcGIS Desktop toodete (ArcView, ArcEditor, ArcInfo) tarbeks on võimas ja lihtne digitaalsete kaardiandmete kogumiseks mõeldud lisatarkvara, mis võimaldab ArcGIS kasutajatel  GIS-andmeid koguda digitaalse pastapliiatsi ja trükitud paberkaardi abil.