Vesi/kanalisatsioon


ArcGIS on ideaalne lahendus vee-ettevõttele

ArcGIS tooted pakuvad tervikliku gis-lahenduse vee-ettevõtele veevõrgu andmete hoidmiseks, haldamiseks, muutmiseks ja kättesaadavaks tegemiseks. ArcGIS töökoht- ja servervahendeid kasutatakse veevõrkude haldamiseks laialdaselt nii Eestis kui välismaal.

Video tutvustus: ArcGIS vee-ettevõttele (inglise k.)

 

ArcGIS Eesti vee-ettevõtetes

ArcGIS vahendeid kasutatakse mitmetes Eesti vee-ettevõtetes. Näiteks on edukalt realiseerinud oma veevõrgu andmete hoidmise ja haldamise Haapsalu Veevärk, kes hoiab andmeid geoandmebaasis ning kasutab mugavat ArcGIS töökoha tarkvara andmete haldamiseks ja muutmiseks.

Samuti pakuvad nad ArcGIS Serveriga kaarditeenuseid, mida kasutavad oma interaktiivsete kaardirakenduste loomiseks. Näiteks on kontoritöötajatele loodud võrguandmete otsimise ja vaatamise rakendus. Samuti kasutatakse veebikaarti võrguga seotud tööde ja alarmide ning ressursside haldamiseks.

GIS on viidud kontorist välja ka Android tahvelarvutitele, tänu millele saavad välitöötajadki osa keskse geoandmebaasi võrguandmetest ning jooksvatest töödest ja alarmidest. Välitöötajad saavad sisestada välitöölt andmeid kesksesse andmebaasi tänu tasuta ArcGIS for Android tarkvarale.

Mis on GIS?

Geoinfosüsteem (GIS) on …

GIS vee-ettevõttes

GIS töölaud vee-ettevõttele

AlphaGIS koolitab, juurutab ning pakub vajalikud vahendid

 

Tule spetsiaalsele koolitusele!

 

 

Võta ühendust!

AlphaGIS aitab Teil valida õiged vahendid ja tööriistad ning viib läbi nende juurutamise Teie tööprotsessidele vastavaks. Konsultatsiooni ja toodete ülevaate saamiseks palume ühendust võtta alphagis@alphagis.ee