Location Analytics


Esri Location Analytics- too oma äri kaardile

Organisatsioonid toetuvad otsuste tegemisel üha enam analüüsidele ja andmebaasidele. Konkurentidest sammu võrra ees olemiseks tuleb osata olemasolevaid andmeid võimalikult efektiivselt rakendada.

Ligikaudu 80% kliendi ja muudest andmetes äritegevuses sisaldavad teavet asukoha kohta. Neid andmeid analüüsides saab kasulikku infot tekkivate geograafiliste mustrite ja trendide kohta, mis tuleb kasuks arengustrateegiate ja müügiraportite koostamisel.

Esri Location Analytics tooted võimaldavad visualiseerida ja analüüsida geograafilisi andmeid otse tabelitest ja graafikutest, ning rikastada juba olemasolevat teavet piirkonnapõhiste andmetega (demograafilised andmed, elatustase, teenused piirkonnas, jne). Seesugune andmete kuvamine avab uue perspektiivi juba olemas olevale informatsioonile.

Näide: Vasakul tabelid ja graafikud IBM Cognos-i tarkvaras, paremal Esri Maps for IBM Cognos liidese abil visualiseeritud andmed kaardi kujul. Kaardil ilmnevad geograafilised mustrid ja trendid, mida tabelitest ja graafikutelt näha ei olnud.

Esri Location Analytics tooted ei eelda eelnevat kogemust GIS-iga töötamisel ega nõua programmeerimist seadistamisel. Toote installeerimisel tekib vastavasse tarkvarasse (nt. Microsoft Office, Microsoft SharePoint, IBM Cognos, MicroStrategy) Esri liides, mis hõlmab vaid kasutajale tarvilikke visualiseerimis- ja analüüsifunktsioone ja seda tuttavas töökeskkonnas.

Esri Location Analytics tootesarja kuuluvad:

  • Esri Maps for Office (eesti keeles!)
  • Esri Maps for SharePoint
  • Esri Maps for Dynamics CRM
  • Esri Maps for IBM Cognos
  • Esri Maps for MicroStrategy

Kõik mainitud liidesed on ühildatavad ArcGIS Online pilvepõhise veebiplatvormiga ning mõned neist (Esri Maps for Office ja Esri Maps for Sharepoint) kuuluvad ArcGIS Online organisatsiooni paketi juurde.

Vaata lisa Esri kodulehelt: http://www.esri.com/software/location-analytics

Esri Location Analytics juhib Sinu äri õigesse kohta.

Küsi lisa alphagis@alphagis.ee