GeoExplorer 6000GeoXH3

220 kanaliga GNSS vastuvõtja koos reaalaja H-Star tehnoloogiaga

GeoXH on varustatud 220 kanaliga ja 2 sagedusliku (L1/L2) GNSS vastuvõtjaga, mis suudab jälgida GPS ja GLONASS satelliite. Koos Trimble VRS Now teenusega on võimalik üle Eesti saavutada 10 cm täpsus nii reaalajas kui ka järeltöötlusega.

Parem täpsus ja suurem produktiivsus rasketes tingimustes mõõdistamisel

Uue Floodlight tehnoloogia kasutamine võimaldab seadmetel määrata oma geograafilist asukohta ka juhul, kui satelliitide signaal on väga nõrk. Vastav situatsioon esineb tihti rasketes keskkonnatingimustes (nt mets, keeruka reljeefiga alad, tiheasustusega piirkonnad jne). Floodlight tehnoloogiaga varustatud seadmed minimeerivad selliste olukordade tekkimise, kus asukohamääramine nõrga signaali kaudu senini oli raskendatud.

Automaatne GNSS vastuvõtja seadistamine

Kasutades “Smart Settings” funktsiooni otsib GNSS vastuvõtja automaatselt optimaalsed seaded vastavalt satelliitide signaali tugevusele ja kättesaadavusele, et tagada parim täpsuse ja produktiivsus igal ajahetkel. Sellega seoses ei ole vastuvõtja  manuaalne ümberseadistus enam vajalik.

Selge 4,2″ päikesevalguse käes loetav ekraan tagab ekraani loetavuse

Suur ja selge ekraan on disainitud välitingimustes töötamiseks, mis tagab ekraani loetavuse nii otsese päikesevalguse käes kui ka pimedas.

Integreeritud 5 megapiksline ja autofookusega fotokaamera

Sageli on GIS andmete kogumisel üheks võimalikuks atribuudiks foto. GeoExplorer 6000 seeria seadmed võimaldavad koguda kvaliteetseid georefereeritud fotosid ning siduda need üheks objekti kirjeldavaks atribuudiks.

 

Integreeritud Wi-Fi, Bluetooth ja valikuliselt 3,5G Cellular modem

GeoXH_eng

Integreeritud 3,5G modem loob uusi ja mugavamaid võimalusi kasutada reaalaajas andmesidet vajavaid teenuseid. Nüüdsest võime ilma täiendava lisaseadmeta kasutada  VRS Now parandite teenust või lugeda välitöödel e-maile.

 

Kiire protsessor ja kuni 32GB mälukaardi lisamise võimalus

GeoExplorer 6000 seeria seadmed omavad kiiret OMAP-3503 seeria protsessorit, mis tagab efektiivse töötamise ka suuremahuliste andmestikega.

 

GeoExplorer 6000 seeria kohta leiad rohkem informatsiooni Trimble kodulehelt – kliki siia

GeoExplorer 6000 seeriat tutvustav video – kliki siia