Trimble Juno™ seeria sai täiendust


Juno™ seeria on saanud täiendust kahe uue mudeli näol – Juno SB ja Juno SC.  Tegemist on kergete ja mugavate ning väga funktsionaalsete seadmetega, kuhu on integreeritud uudsed tehnilised lahendused paindlikuks andmete kogumiseks ja andmevahetuseks. Mõlemad tooted omavad andmevahetuseks kõiki Trimble mobiilse GIS-i seadmete põhifunktsioone (nt. Wireless LAN võrguühendus ja Bluetooth® ühendus). Uueks täienduseks Juno SC mudelil on 3.5G Cellural Modem, mis võimaldab traadita internetiühendust kasutada ülemaailmselt ja seda kõike ilma täiendavate lisaseadmeteta!

Andmete kogumiseks on mõlemal mudelil täiendavaks võimaluseks digitaalne fotokaamera, millega on võimalik salvestada peale pildifaili (.jpeg) ka videofaile (.wmv).

 
 

 

 

Seadme kasutamise teeb mugavamaks ka vastava kinnitusklambri olemasolu auto armatuurlauale, mis annab võimaluse ühe seadmega teostada nii navigeerimise kui ka andmete kogumise ülesandeid. Välitööde jaoks saab mõlemad tootemudelid paigutada spetsiaalsesse kaitseümbrisesse, mis muudab korpuse võimaliku kukkumise ja põrutuse korral oluliselt kindlamaks.

 

Põhiomadused:

–          3.5G cellural modem

–          Integreeritud 3 megapiksline fotokaamera

–          2-5 m GPS vastuvõtja

–          Kogu päeva kestev aku

–          Kerge ja mugav kõik-ühes seade

 

Täiendavat informatsiooni Juno SB ja Juno SC kohta leiad siit – kliki siia

Juno SB ja Juno SC tutvustavat videot saad vaadata siit – kliki siia