Tulekul on ESRI Euroopa kasutajate konverents Vilniuses 14.-16.10.2009


Meil on heameel Teile teatada, et ESRI Euroopa kasutajate konverents (ESRI European User Conference – EUC) toimub 14.-16. oktoobril Leedus, Vilniuse kongresside majas. Üldjärjekorras juba 24. korda toimuva ning kolm päeva kestva konverentsi teema on “GIS – Geographic awareness” ehk “GIS  geograafiline teadlikkus”. Konverentsi raames toimub arvukalt ettekandeid ja seminare ning korraldatakse ka mitmesuguseid töötubasid (workshop) ja koolitusi, kus tutvustatakse GIS-tehnoloogia uusimaid tehnoloogiaid. Ürituse üks peaesinejaid on tuntud IT-visionäär Linnar Viik Eestist. Lisaks saab kuulata ESRI presidenti Jack Dangermondi ning toimub suur näitus paljude GIS-valdkonnaga seotud tehnoloogiaettevõtete toodete tutvustamiseks.

EUC 2009 on käesoleva aasta olulisim GIS-konverents Euroopas ning käesolevaks hetkeks on enda osavõtusoovist teada andnud juba üle viiekümne Eestimaa GIS-valdkonna spetsialisti. Transpordiks Vilniusse on organiseeritud bussid Tallinnast ja Tartust ning soovi korral palume võtta ühendust AlphaGIS-ga.

Buss Tallinnast. Väljasõit Tallinnast teisipäeval 13. oktoobril kell 10.00.  Buss (HANSABUSS) väljub AlphaGIS kontori juurest parklast Tallinnas Mustamäe tee 4 maja eest. Orienteeruv saabumine Reval Hotel Lietuvasse Vilniuses kell 18.00.

Väljasõit Vilniusest reedel 16. oktoobril kell 17.00 Reval Hotel Lietuva juurest. Orienteeruv saabumine Tallinnasse Mustamäe tee 4 kell 01.00.

Huvilistel palume end registreerida spetsiaalsel kodulehel (www.esri.com/euc). Osalejatele Eestist on konverentsitasu soodushinnaga. Täiendavate küsimuste ja info osas palume Teil julgesti pöörduda AlphaGISi poole.