Ian Koeppel


<<< ESRI PÄEVAD 2014 kava

Ian Koeppel

Esri Euroopa transpordivaldkonna ärijuht

BIO

Ian omab 24-aastast kogemust geograafiliste infosüsteemide alal. Alates aastast 2002.a on tema põhifookuses toetada Esri kasutajaid infotehnoloogia rakendamisel tee-ehituse, raudtee, lennunduse, merenduse ja ühistranspordi valdkondades. Ta organiseerib igal aastal mitmeid GIS-konverentse, tuues kokku erialaspetsialistid, muutes nende kogemustevahetuse hõlpsamaks ja luues kogukondi, kes arendaksid edukaid GIS-rakendusi, mida on võimalik kasutada transpordi ärivaldkonnas. Näitena suursugustest üritustest võib mainida Iani poolt korraldatavat viiendat iga-aastast Euroopa “Rail GIS” konverentsi. Tema sooviks on, et mõni teistki üritusest osa võtaks.

Ian on varasemalt osalenud kohaliku omavalitsuse töös, olnud nõuandja IT-valdkonnas ja tegelenud andmete müügiga. Ametialaselt on ta töötanud juhina New Yorgi linnavalitsuse parkide ja linna roheluse eest vastutavas osakonnas; juhtivkonsultandina ettevõttes Accenture, spetsialiseerudes GIS-alal; piirkondliku müügijuhina ettevõttes Etak, mis kuulub TeleAtlase koosseisu (varasemalt tuntud kui TomTom).

Ian on omandanud bakalaureuse- ja magistrikraadi geograafias ning peab ennast kultuurigeograafiks GIS-praktikute seas. Varasemalt oli ta hea mäesuusataja, nüüd aga naudib mees reisimist ning kokakunsti võlusid.

Ian Koeppel
Esri Euroopa transpordivaldkonna ärijuht
Tel: +331 49 08 57 09
ikoeppel@esri.com

<<< ESRI PÄEVAD 2014 kava