Stipendium


ESRI NOORE TEADLASE STIPENDIUM 2017

Suurepärane võimalus tublidele tudengitele osaleda maailma suurimal GIS-konverentsil San Diegos

Esri ja AlphaGIS kuulutavad välja Esri Noore Teadlase stipendiumi konkursi. Võitjal avaneb võimalus osaleda Californias, San Diego linnas toimuval rahvusvahelisel Esri kasutajate konverentsil. Stipendium sisaldab lennupileteid San Diegosse, hotellikulusid, pääset Esri kasutajate konverentsile ning päevaraha. Lisaks saab konkursi võitja endale tasuta ArcGIS for Personal Use litsentsi ning tasuta pääsme Esri päevade raames toimuvale konverentsile “GIS – geograafia kaudu“, mis toimub 10.-11. mail Tallinnas.

Konkursil osalemiseks tuleb esitada töö, mille tegemisel on kasutatud Esri ArcGIS tehnoloogiat (ArcGIS Online, ArcGIS Desktop, ArcGIS Desktop laiendused, CityEngine, ArcPad jne). Sobilikud on nii põnevad veebikaardid, uurimustööd, projektid, tarkvararakendused kui ka midagi täiesti uudset. Töö tuleb esitada posterettekandena.

Tööde juures hinnatakse:

  • Sisukust, uudset lähenemist ja loomingulisust
  • Tulemuste praktilist väärtust
  • Tehnilist teostust

Tööde esitamise tähtaeg on 31. märts 2017 ning võitja kuulutatakse välja Esri päevadel 10.-11. mail 2017 hotellis Euroopa.

Töid hindavad Eesti tunnustatud GIS ja geomaatika professorid erinevatest ülikoolidest. Täpsema info saamiseks palume pöörduda kõrgkooli GIS-valdkonnaga seotud õppejõudude poole. AlphaGIS kontaktisik on Ranel Suurna (ranel.suurna@alphagis.ee). Stipendiumi brošüüri trükifail on alla laetav siin

2016. aastal pälvis Esri noore teadlase stipendiumi Hando-Laur Habicht, kes osales ka San Diegos maailma suurimal GIS-konverentsil ehk Esri rahvusvahelisel kasutajate konverentsil ning kohtus ka Jack Dangermondiga. Hando-Laur Habichti töö on leitav siit.

Teiste esitatud töödega saab tutvuda läbi asjakohase kaardiloo: http://arcg.is/2kWvs4a

2016YoungScholarhando_jack.JPG

2016. aasta Esri noore teadlase stipendiumi pälvinud Hando-Laur Habicht koos Jack Dangermondiga