João Canais


<<< ESRI PÄEVAD 2019 kava

carlien-stadhouders

João Canais 

Esri

BIO

João Canais on Esri Euroopa ärijuht. Tal on Esri äri arendajana pikaaegne üle 15 aasta kogemus erinevates eluvaldkondades ja mitmetes piirkondades näiteks Euroopa, Aafrika ja Ladina-Ameerika ning kasutanud GIS-i juba üle 20 aasta. João Canais on aidanud paljusid organisatsioone GIS-i edukal rakendamisel nenda igapäevases äris.

João on ülikoolis õppinud urbanistikat ja tal on magistrikraad linnajuhtimises ning samuti kraad juhtimises. Joãol on sügav huvi paremini tundma õppida oma piirkonna majanduslikke ja poliitilisi aspekte ning eriti huvitavad teda valdkonnad, mis on seotud infotehnoloogia võimaluste rakendamisega.

 

João Canais is Business Developer Manager for Europe, at Esri Inc. the developer of ArcGIS system (www.arcgis.com) for mapping and geographic knowledge management. With over 15 years of business develop experience across markets and regions like Europe, Africa and Latin America and more than 20 years using GIS, he has a deep knowledge in how to support a successful implementation of a GIS for an organization.

João is an Urbanist and holds a Master Degree in Urban Management and is also Postgraduate in Management, with a strong hunger for knowledge of the economic and politics aspects of the regions were he works and also innovation especially when information technologies are involved.

<<< ESRI PÄEVAD 2019 kava