KOV GIS-SEMINAR 2019


 Targa omavalitsuse tehnoloogiad ja lahendused 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reedel 22. novembril 2019 kell 9.30-15.00 toimub Tallinnas Original Sokos Hotel Viru konverentsikeskuses kohalikele omavalitsustele suunatud GIS-seminar (www.alphagis.ee/KOVseminar) “Targa omavalitsuse tehnoloogiad ja lahendused”. Seminari eesmärgiks on jagada teavet targa omavalitsuse lahendustest ning saada kohapeal praktiliste näidete kaudu rohkem teada, mida teised omavalitsused on teinud, kes sarnast tehnoloogiat aktiivselt oma töös kasutavad. Samuti on see hea võimalus kohtuda kolleegidega erinevatest omavalitsustest, vahetada teadmisi ning õppida üksteiselt. Kohapeal jagavad oma kogemusi mitmed linnade ja valdade valdkonnaspetsialistid üle Eestimaa, kes on igapäevaselt seotud uute GIS-lahenduste kasutuselevõtu, juurutamise ja nutikate rakenduste loomisega erinevates ülesannetes ning kes jagavad praktilisi näpunäiteid, kuidas GIS-tehnoloogia muudab organisatsioonisisest koostööd ja infovahetust innovaatilisemaks, avatumaks ja paindlikumaks. Seminari sihtgrupp on nii omavalitsuste juhid kui ka erinevate valdkondade spetsialistid.

Toimumiskoht:
Original Sokos Hotel Viru konverentsikeskus, Viru väljak 4, Tallinn, ruum Grande

Ajakava:
Saabumine ja hommikukohv 9.30, ettekanded 10.00-15.00.
Täpne ajakava: http://www.alphagis.ee/uritused/kov-gis-seminar-2019/kava/

Registreerimine:
Üritusel osalemiseks palume Teil eelnevalt registreeruda, milleks vajaliku registreerimise vormi leiate siit. Kui asutuse poolt on rohkem inimesi, siis võib registreerimiseks kasutada xlsx vormi, mille saate laadida siit ning saatke palun sooviavaldus e-posti aadressile: alphagis@alphagis.ee. Tel: 656 4228.

Konverentsil osalemine on tasuta! Registreerimise tähtaeg: 15. november 2019
Täiendavalt saab tellida buffet konverentsilõunat (kell 12.45) Hotel Viru restoranis Merineitsi: 20 €.

Parkimine:
Konverentsikeskuse klientidele tasuarvestus Viru Keskuse parkimismajas järgmine:
Iga alustatud 30 minutit 0,70 €
Peale 3,5h täitumist rakendub tariif 5 € kuni 8h täitumiseni.
Pileti peab soodushinna saamiseks valideerima konverentsikeskuse infolauas II korrusel, tasumine toimub Viru Keskuse parkimismaja automaati.

Konverentsikeskuse klientidele tasuarvestus Rävala parkimismajas järgmine:
Kuni 8h päevaparkimine 5 €
Pileti peab soodushinna saamiseks valideerima konverentsikeskuse infolauas II korrusel, tasumine toimub Rävala parkimismaja automaati