Exelis VIS


Exelis Visual Information Systems (endise nimega ITT Visual Information Solutions) on Esri partnerettevõtte, mis on spetsialiseerunud kaugseireandmete töötlemise ja analüüsimise tarkvaralahenduste arendamisele. Exelis VIS rakendused võimaldavad erinevate eluvaldkondade (keskkonnauuringud, biotehnoloogia, metsandus, looduskaitse, linnaplaneerimine, põllumajandus, kartograafia, lennundus, sisejulgeolek, riigikaitse jne) spetsialistidel paindlikult töötada laia hulga kaugseireandmestikega.

Hetkel kasutab Exelis VIS tarkvara (ENVI, ENVI LiDAR, IDL jt) enam kui 20 000 asutust rohkem kui 100 riigis üle kogu maailma. Asjakohase ülevaate peamistest Exelis VIS tarkvaratoodetest leiad eestikeelsest tutvustavast bukletist, mille lugemiseks klikka siia.

AlphaGIS on Exelis Visual Information Solutions tarkvaralahenduste ametlik edasimüüja ja tehnilise toe pakkuja Eestis, Lätis ja Leedus.

 

Esri päevad 2013: Satelliitpiltide kasutamise väärtus – kohalikest vajadustest kuni pilveteenusteni – James Slater, Exelis VIS